Судска медицина – Ванредни октобарски испитни рок

Поштоване колегинице и колеге,

У Ванредном октобарском року неће бити потврде испита из судске медицине. Испитни тест одржаће се у среду, 4. октобра 2023. године, у 8.00 часова, у амфитеатру Института за анатомију. На тест обавезно понети попуњену белу пријаву (молимо вас да у горњем десном углу пријаве напишете име наставника код којег полажете усмени испит). Термини усмених испита, који ће бити одржани 5. и 6. октобра, биће објављени у среду, 4. октобра, са резултатима теста, најкасније у 11 часова.

За припрему теста користи се званични уџбеник из судске медицине. Тест се састоји из 20 питања и доноси 20 поена у укупном формирању оцене. Да би положио, студент мора тачно да одговори на 60% питања (12 питања). Студенти који положе тест стичу право на излазак на усмени део испита. Тест важи само у једном испитном року.